כך תתכונני לניתוח הגדלת חזה

28 במאי 2017

כשאת באה לרופא לקבל ייעוץ בנוגע לניתוח הגדלת חזה, את עושה את רוב עבודת ההכנה כבר בפגישה הראשונה, למעשה. את מקבלת מידע על כל המחירים והאפשרויות ומתחילה לעבור את סדרת הבדיקות שנחוץ לעבור כדי להכין אותך לצורך הניתוח. כאשר את בודקת עם הרופא א סוגי השתלים את מקבלת את כל המידע על יתרונות וחסרות של שתלים למיניהם, כמו סיליקון ומי מלח, ואת האפשרויות שמתאימות ל לפי סוגי חתכים, מבנה הגוף והגודל של השתל שאת רוצה להחדיר לגוף. הרופא בודק גם לפי מבנה הגוף שלך מה נכון לך ומוסר לך מידע מדויק ככל האפשר על מה שמחכה לך בשנים הקרובות.

השלכות של ניתוח הגדלת חזה

יש לדעת כי יש השלכות לכל ניתוח הגדלת חזה, גם לטווח הארוך, ולכן יש לעבור על כל האפשרויות ולהבין מה נכון לך. קחי את הזמן גם לוודא שאת בטוחה בניתוח הזה. רוב הניתוחים הם הפיכים ויכול להיות שתתחרטי אחר כך ולכן בדקי איזה ניתוח הגדל חזה מאפשר הוצאת השתלים במקרה שלא ימצא חן בעינייך, או במקרה שתתחרטי משום שנגרמו תופעות לוואי שהזיקו לך ולא לקחת בחשבון. את הפרופורציות הנכונות לכל ניתוח ייתן לך הרופא לפני הבחירה הסופית בשתלים ובשיטת ההגדלה. בפגישות שלפני הניתוח גם תחליטו איזה חתך לבצע מהצד התחתון בקפל, מבית השחי או מהעטרה של הפטמה.

ההכנה לניתוח עצמו

לפי גילם ומצבך הרפואי הרופא ידריך אותך מה מותר ומה אסור לפני הניתוח, כאשר ברור שיש להקשיב להוראות בנוגע לנטילת תרופות. צריכת אלכוהול וקפאין וסמים אסורים. יש להגיע לניתוח מוכנה לחלוטין מבחינה פיזית, לשמור על היגיינה אולם לא להשתמש בחומרים שונים כמו בישום וקרמים למיניהם. ניתוח הגדלת חזה מבוצע בהרדמה כללית בדרך כלל ולכן קחי בחשבון את ההשפעה של חומרי ההרדמה. רצוי לא לבוא לבד אלא עם בן או בת משפחה וחברה שיוכלו לעזור לך ולקחת אותך הביתה אחרי כן. הניתוח עצמו אורך בין שעה עד כשלוש שעות במקרים מסוימים. במהלך הניתוח יתבצע גם הניסוי בשתלים מסוימים אם הרופא יחליט שמשהו לא עובד טוב ויש לתקן בעזרת שתל אחר. לאחר הניתוח יתחיל הליך ההחלמה שבו אסור יהיה להרים חפצים כבדים ולשמור על הצלקות מפני זיהום לפי הנחיית הרופא והאחות. תלבשי חזייה מיוחדת שלא תעיק עלייך ולא תלחץ על הצלקות והשתלים. תשוחררי מהמרפאה לפי קצב ההתאוששות שלך אבל לא לבד.